poniedziałek, 25 maja 2009

Leszno 2009

Międzynarodowa Wystawa w Lesznie odbyła się wczoraj, to jest 24 maja 2009 roku. Whippety oceniał sędzia z Czech Pan Otokar Vondrous . W klasie młodzieży zadebuitował syn Kredki PAINTED FIRE Aristokratos - Jimmi. Oto on na zdjęciach poniżej:Otrzymał ocenę bdb i 3 lokatę . Werdykt sędziego oczywiście nie podlega dyskusji , ale moje odczucia co do oceny jego urody są zgoła odmienne.Cóż ,o gustach się nie dyskutuje :-).
Bardzo miło było spotkac się znów z właścicielami Jimma i poznac małego Pana i przyjaciela wszystkich whippetów- Karolka.
Nasza Kredka wystawiana w klasie Championów otrzymała ocenę doskonałą, CWC.W porównaniu ze zwycięskimi sukami z poszczególnych klas otrzymała wniosek rezerwowy na Interchampiona ( res. CACIB ). Zdjęcia (autorstwa Asi Moroń) z porównania poniżej:


Tytuł Najlepzej Dorosłej Suki w Rasie , oraz Zwycięstwo Rasy i 3 miejsce BOG wywalczyła w pięknym stylu suczka Jesterland HANNAH- Nela , której właścicielom - Asi i Piotrowi serdecznie gratuluję i dziękuję za miło spędzony czas. Na zdjeciach ponizej Nela:


Z Nelą mieszka nasza suczka z pierwszego miotu MY FIRST LADY A. - Luna.
Obie dziewczyny mają swój odrębny wątek poniżej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz